Mycie i malowanie dachów

Kompleksowe prace na dachu

Zajmujemy się profesjonalnym myciem i malowaniem dachów we Wrocławiu, Łodzi, a także na obszarze województw: dolnośląskiego oraz łódzkiego. Prace na dachu z wykorzystaniem technik alpinistycznych są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie trudno postawić rusztowania bądź zastosować podnośnik. W przypadku gdy maszyny ulegną awarii, najczęściej następuje wymuszona przerwa, co kosztuje klienta nie tylko stratę czasu, ale często również pieniędzy. Malowanie i mycie dachów we Wrocławiu i Łodzi, które proponujemy to usługa solidna i pewna. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie na budowach w całej Polsce, posiadają odpowiednie uprawnienia, a wszystkie czynności wykonują z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Zajmujemy się kompleksowym myciem powierzchni dachowych, malowaniem, konserwacją i impregnacją. Z naszych usług korzystają spółdzielnie mieszkaniowe, gminy, urzędy, właściciele hal, magazynów, lokali handlowych oraz różnego typu konstrukcji stalowych.

Innowacyjne technologie i profesjonalny sprzęt

W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać usługi na najwyższym poziomie. Do mycia dachów we Wrocławiu, Łodzi i okolicach używamy myjek ciśnieniowych o dużej mocy, które poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Jesteśmy w stanie wyczyścić dachy z blachodachówki, dachówki ceramicznej, glazurowanej i betonowej, szklane czy metalowe. Starannie dobieramy temperaturę wody oraz poziom ciśnienia, aby nie uszkodzić powierzchni. Tam, gdzie zachodzi taka potrzeba korzystamy ze specjalnych preparatów.

Skutecznie usuniemy zabrudzenia biologiczne, organiczne oraz typowe nieczystości powstające w środowisku miejskim, takie jak pył czy kurz. Oczyszczony dach warto zaimpregnować, aby ochronić powierzchnię przed wnikaniem wody oraz innymi negatywnymi skutkami działania czynników środowiskowych.

Malowanie dachów w łódzkim i dolnośląskim

Przygotowujemy dachy pod malowanie. Usuwamy wszelkie ogniska korozji, porządnie czyścimy i odtłuszczamy powierzchnię. Stosujemy przemysłowe farby rozpuszczalnikowe, które gwarantują dokładne pokrycie i ochronę przed promieniami UV oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Na malowanie dachów w Łodzi, Wrocławiu i okolicach udzielamy gwarancji, której długość zależna jest wykorzystywanych materiałów oraz innych istotnych parametrów.

Dzięki nam każdy dach odzyska swoją świetność i stanie się elegancką wizytówką budynku. Techniki alpinistyczne oraz zastosowane technologie pozwalają nam wykonywać zlecenia w tempie ekspresowym, a także dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. Wiemy, jak ważny jest czas naszych zleceniodawców. Pracujemy w taki sposób, aby w minimalnym stopniu wpływać na ich codzienną pracę. Skuteczność usług malowania dachów w łódzkim i dolnośląskim potwierdzają wystawione przez zadowolonych klientów opinie.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Wycenę wszystkich proponowanych usług wykonujemy za darmo we wskazanym przez zleceniodawcę miejscu. W przypadku stałej współpracy bądź większych zamówień jesteśmy otwarci na negocjacje.
Nasza oferta mycia i malowania dachów we Wrocławiu i Łodzi skierowana jest zarówno do osób prywatnych, firm, jak i dużych instytucji. Cenę ustalamy indywidualnie przy każdym zleceniu, biorąc pod uwagę takie czynniki jak: wielkość powierzchni, jej typ, stan techniczny, rodzaj stosowanej chemii oraz możliwe utrudnienia podczas wykonywania prac.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z oferowanymi usługami, terminem ich realizacji bądź orientacyjną wyceną, zachęcamy do kontaktu z firmą. Na stronie internetowej umieściliśmy formularz, za pomocą którego można wysłać wiadomość. Jesteśmy również dostępni pod telefonem i mailem. Chętnie doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniej metody czyszczenia lub malowania, pomożemy dobrać skuteczną chemię i udzielimy przydatnych wskazówek eksploatacyjnych.

Czyszczenie oraz malowanie dachów w Łodzi, Wrocławiu i okolicach wykonujemy z ekspercką precyzją. Serdecznie zapraszamy do współpracy.